پنج شنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٦
رئیس‌جمهور محترم و همه‌ی کسانی که در دولت آینده شرکت خواهند داشت سفارش و تأکید میکنم که کار و تلاش پرانگیزه و اندیشیده و جوانانه را برای برطرف کردن مشکلات کشور در پیش گیرند و لحظه‌ئی از این خط مستقیم غفلت نکنند. رعایت قشرهای ضعیف، توجه به روستاها و مناطق فقیر، در نظر گرفتن اولویتها، برخورد با فساد و با آسیبهای اجتماعی، باید در صدر برنامه‌ها قرار گیرد. مقام معظم رهبری
منو اصلی
عنوان
مقالات
 فرم دريافت انتقادات و پيشنهادات
 سامانه اتوماسيون اداري
 سامانه پست الكترونيكي

 كتابخانه ديجيتال

فرم شكايت يا درخواست مردمي

 

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
صفحه اصلي > اخبار 
اخبار > تدوین کتابچه ملاقات مردمی مدیران ارشد ، میانی و پایه


  چاپ        ارسال به دوست

تدوین کتابچه ملاقات مردمی نیمه دوم سال 95 و نیمه اول سال96

تدوین کتابچه ملاقات مردمی مدیران ارشد ، میانی و پایه

بدست آوردن رضایت مندی مردم در سیستم اداری نظام اسلامی ایران باید هدف نهایی تکریم باشد و هر مسئولی نه بخاطر دستورالعمل و بخشنامه و نه بعنوان یک وظیفه اضافی در کنار سایر وظایف، بلکه بعنوان یک وظیفه انسانی و دینی باید آن را مورد توجه قرار دهد. در حکومت علوی نیز، «پرسشگری» یکی از حقوق مسلم مردم و در نتیجه «پاسخگویی» نیز از عمده ترین وظایف مسئولین محسوب می شود. توجه به خواسته های مشروع و به حق مردم و ارتباط مستقیم با آنان و ارائه پاسخ موثر به سوالات ایشان حتی اگر پرسش مطرح شده از جانب مردم، چندان منطقی نباشد نیز مورد تاکید می باشد.

لذا یکی از اصول و ارزش های ملاقات های مردمی تاکید بر رفتار صادقانه، صریح، شفاف و همه فهم، محبت آمیز، مهرورزانه، همراه با شکیبایی و مبتنی بر اعتماد مسئولین با مردم است و نتیجه و محصول این خدمت گذاری پرشتاب و بی منت در جهت عدالت و اعتماد مردمی و مردم سالاری دینی در حکومت اسلامی است همچنین از اهداف و نتایج ارتباط مستقیم با مردم شناسایی مطالبات مردم،ایجاد حس همدلی و هم زبانی، رفع مظالم و بی عدالتی در سطح جامعه ،مشارکت حداکثری آحاد مردم در تصمیم سازی ها و ایجاد تحول در نحوه ارتباط مدیران با مردم در چشم انداز مناسبات دولت اسلامی دانست. لذا با توجه به اهمیت و ملاقات مردمی مسئولین در ایجاد رضایتمندی ارباب رجوع و گیرندگان خدمت در حوزه سلامت کتابچه ملاقات عمومی مدیران ارشد میانی و پایه دانشگاه علوم پزشکی از نیمه دوم سال 95 و نیمه اول سال 96 در 31 صفحه انجام گرفته است.  

م/ت/مدانلود فايل : movahednia.pdf ( 225322KB )


٠٩:١٤ - 1395/09/07    /    شماره : ٤٤١٢٩    /    تعداد نمایش : ١٣٥خروج
بازگشت

طراحي و اجرا : اداره بازرسی و رسیدگی به شکایات  دانشگاه علوم پزشکی همدان

 Copyright © 2012 Hamedan University of Medical Scinces - All rights reserved