چهارشنبه ١٤ خرداد ١٣٩٩
بهترین راه مبارزه با آمریکا،خدمت رسانی به مردم است . مقام معظم رهبری
منو اصلی
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > گزارشی از اقدامات انجام شده در اجرای طرح سلامت نوروزی


  چاپ        ارسال به دوست

اجرای طرح سلامت نوروزی

گزارشی از اقدامات انجام شده در اجرای طرح سلامت نوروزی


گزارشی از اقدامات انجام شده در اجرای طرح سلامت نوروزی

مدیر گروه بهداشت محیط و حرفهای مرکز بهداشت استان، گزارشی از اقدامات انجام شده توسط کارشناسان این گروه در مدت 20 روز از اجرای طرح سلامت نوروزی ارائه کرد.

به گزارش پایگاه خبری وبدا در همدان، مهندس حسینعلی نوروزی در این گزارش به انجام 20 هزار بازرسی از ابتدای اجرای طرح اشاره کرد و افزود: صدور 657 مورد اخطار و معرفی به مراجع قضایی، 52 مورد تعطیل مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و جمعآوری 18 تن مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته و امحای آن از جمله اقدامات بوده است که با 19 هزار نفرساعت کار انجام شده است.

وی با بیان اینکه اماکن پذیرایی بین راهی در مدت 20 روز از اجرای طرح، دو بار بازرسی شدهاند، ادامه داد: تا پایان اجرای طرح، این اماکن دو بار دیگر بازرسی خواهند شد.

مهندس نوروزی به 11 هزار مورد کلرسنجی از سامانههای آبرسانی و 350 مورد نمونهبرداری از مواد غذایی و ارسال به آزمایشگاه در این مدت اشاره کرد و از تهیه و پخش 8 برنامه آموزش عمومی و اطلاعرسانی به مردم از طریق صدا و سیما و رسانهها خبر داد.

مدیر گروه بهداشت محیط و حرفهای مرکز بهداشت استان همچنین به تشکیل اکیپهای بازرسی مشترک دانشگاه با اتاق اصناف، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و اداره کل دامپزشکی استان به منظور انجام بازرسیهای مشترک اشاره کرد.

 

 

 


٠٧:٥٣ - 1395/12/26    /    شماره : ٤٧٤١٠    /    تعداد نمایش : ١٠٢١خروج
بازگشت

طراحي و اجرا : اداره بازرسی و رسیدگی به شکایات  دانشگاه علوم پزشکی همدان

 Copyright © 2012 Hamedan University of Medical Scinces - All rights reserved