پنج شنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٩
بهترین راه مبارزه با آمریکا،خدمت رسانی به مردم است . مقام معظم رهبری
منو اصلی
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > کریم بیماران و جلب رضایت مراجعان به بیمارستان‌ها


  چاپ        ارسال به دوست

اجرای طرح Welcome Nurse در دو بیمارستان بزرگ همدان

کریم بیماران و جلب رضایت مراجعان به بیمارستان‌ها

جرای طرح Welcome Nurse در دو بیمارستان بزرگ همدان

به منظور تکریم بیماران و جلب رضایت مراجعان به بیمارستان‌ها، طرح Welcome Nurse که مدت‌ها در برنامه عملیاتی دفتر پرستاری دانشگاه بود، در مراکز آموزشی درمانی بعثت و قلب و عروق فرشچیان اجرا شد. 

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، شیرانی، مدیر دفتر پرستاری دانشگاه با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به تاکید همیشگی رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان مبنی بر تکریم بیماران و مراجعان به مراکز درمانی و به دنبال پیشنهادهای معاون درمان دانشگاه برای ایجاد طرحی نو به منظور جلب رضایت بیماران، طرح Welcome Nurse از مدت‌ها پیش در برنامه‌های دفتر پرستاری دانشگاه قرار گرفت.

فاطمه شیرانی بیان کرد: با توجه به اینکه برای اجرای این طرح با مشکل کمبود نیرو مواجه بودیم، به پیشنهاد معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، طرح Welcome Nure را با پرستاران خیّر آغاز کردیم که با استقبال تحسین‌برانگیز مدیران پرستاری، سوپروایزرها، مسئولان بخش‌ها و سایر پرستاران مواجه شدیم.

وی از اجرای این طرح در مراکز آموزشی درمانی قلب و عروق فرشچیان و بعثت از ابتدای آذرماه خبر داد و گفت: پرستارانی که در اجرای این طرح مشارکت دارند، بابت حضورشان در شیفت هیچ مبلغی دریافت نمی‌کنند. این پرستاران در بدو ورود بیماران و همراهانشان به بیمارستان‌ها، به استقبال آن‌ها می‌روند و راهنمایی‌های کاملی ارائه می‌کنند.

شیرانی در خاتمه گفت: در تلاشیم که این طرح را در تمام بیمارستان‌های استان اجرا کنیم. /


٠٨:٤٠ - 1396/09/11    /    شماره : ٥٦٨١٦    /    تعداد نمایش : ٩١٧خروج
بازگشت

طراحي و اجرا : اداره بازرسی و رسیدگی به شکایات  دانشگاه علوم پزشکی همدان

 Copyright © 2012 Hamedan University of Medical Scinces - All rights reserved